ISSN 1337-8481

utorok, 21. mája, 2024

Nepoučiteľný (ne)vodič opäť úradoval. Zobrali sme mu vodičák, ešte treba aj kartóny a fixky

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Opäť výborná spolupráca našich policajtov a kolegov z Mestskej polície Sereď. Za volantom mestskí policajti odhalili 49 ročného muža, ktorého policajti z Galanty už opakovane riešili za priestupky v doprave.

SKÚŠAL TO NA NÁS S NAKRESLENÝMI ZNAČKAMI

Policajná hliadka pri kontrole vodiča zistila, že ho dopravní policajti riešili v spoločnom konaní za celkovo 9 skutkov. Medzi nimi bol aj kuriózny prípad, keď muž jazdil na aute Škoda Fabia, ktoré malo fixkami nakreslené kartónové evidenčné čísla.
Policajti mu za viaceré priestupky v doprave uložili zákaz činnosti viesť motorové vozidlá na 4 roky a navyše mu uložili pokutu vo výške 800 eur.

ZÁKAZ ŠOFÉROVANIA HO NEODRADIL

Dopravní policajti ho tento krát neriešia za priestupok, ale svojim konaním sa dopustil trestného činu. Poverený policajt ho obvinil z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia a celý prípad rieši v tzv. superrýchlom konaní. Muž je, až do rozhodnutia súdu, umiestnený v policajnej cele. V zmysle zákona mu môže hroziť trest odňatia slobody až na 2 roky.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img