ISSN 1337-8481

sobota, 13. apríla, 2024

Polícia prehľadáva nemocnice v Galante, Trnave, stanicu, aj polikliniku v Seredi. Hovor na linku 112 nahlásil bomby – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Krajské operačné stredisko v Trnave prijalo dnes poobede hovor z linky 112, kde osoba postupne nahlásila viaceré bomby v okresoch Trnava a Galanta.

Policajti vyslali na označené miesta všetky dostupné hliadky a policajných pyrotechnikov so psami špecialistami na vyhľadávanie vybušnín, ktorí vykonávajú v týchto chvíľach pyrotechnické prehliadky v 5 objektoch.

Z bezpečnostných a preventívnych dôvodov sme museli dať výzvu na uzavretie časti Fakultnej nemocnice v Trnave, Polikliniky Trnava a priestory museli opustiť aj ľudia na vlakovej stanici v Trnave. Časom 16.21h bola pozastavená aj vlaková preprava cez stanicu.

Mužský hlas nahlásil výbušný systém aj v Poliklinike v Seredi a v Nemocnici v Galante. Všetky dotknuté priestory boli evakuované.

V tejto chvíli už vieme potvrdiť negatívny výsledok vo všetkých objektoch, okrem Galanty.

Po operatívnej línii zároveň zisťujeme informácie k osobe volajúceho, ktorý je podozrivý z prečinu šírenia poplašnej správy.

Správu budeme aktualizovať.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – KR PZ Trnava

NAHLÁSENÉ BOMBY SA NEPOTVRDILI – VYBUŠNINÁRKA GINA PREŠLA V TRNAVE VŠETKY NAHLÁSENÉ OBJEKTY

Aj trnavský policajný psovod so 4 ročnou fenou nemeckého ovčiaka Ginou, boli dnes nasadení do bezpečnostných opatrení v Trnave.
Nielen táto dvojica, ale aj všetci policajti si odviedli výbornú prácu a po niekoľko hodinovom preverovaní objektov pokračujú naďalej v bežnom výkone služby.

Prípad si prevzal vyšetrovateľ s kriminalistami, ktorí na stotožnení muža a objasnení jeho motívu intenzívne pracujú.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Pacient ktorý bol najprv na poliklinike v Seredi, odtiaľ ho poslali do nemocnice v Galante, kde ho asi neprijali. Z Galanty do Trnavy, kde sa mu tiež nesplnili očakávania. Na vlakovej stanici si možno vybil frustráciu a tak sa pomstil všetkým 🙂

  2. Tazký kokot toto spravil kolko s nás co sme tu alebo inde mohlo potrebovat ich pomoc v tej danej chvíle co si zatial deges honil kokot na tom a neboly tam lebo riešili tu Pana na drate inak Polícia dobra praca nasadenie rýchlost bezpečie odhodlanie riziko toto vsetko ste dali na 1 chalani…. Nevim kolko Seredanov to cul cita vaš nazor je aký na to trochu to tu Zakomentujme Seredanom Stranku

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img