ISSN 1337-8481

sobota, 22. júna, 2024

Cudzinec „pálil“ po diaľnici na Trnavu neuveriteľných 231km/h

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Minulý týždeň namerali policajti Diaľničného oddelenia Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave vodiča ukrajinskej národnosti.

Ten s vozidlom jazdil po diaľnici D1 smer Trnava neuveriteľných 231km/h. Vodič svojou jazdou prekročil najvyššiu dovolenú rýchlosť o 121km/h. Za tento priestupok bol vybavený v blokovom konaní.

zdroj: Polícia Bratislavský kraj Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Takže cudzinec ??? Keby to bol ruský občan tak už v nadpise je veľkým krvavým písmom napísane aj s dvoma vyvrcholeniami počas toho
  Koľko zaplatil pokutu?

 2. Už sa tu cítia ako doma. Oni si myslia, že keď ich bohato podporujeme, že si aj môžu dovoľovať robiť čo chcú. Niektorých drzosť ide až za čiaru. Im je všetko dovolené.

 3. Treba sa prísť povoziť po Bratislave..
  Tie chúdiatka na „lacných“ autách (a že sú väčšinou muži v produktívnom veku, 18 – 30) majú v péčku dopravné predpisy, semafory, radenie v pruhoch. O zákazoch státia, či o parkovaní ani nemusím písať.
  A keď im odtiahnu autá z pešej zóny, retardi sa ešte budú zastávať, že mesto od nich chce aby platili pokutu.. 🤦

 4. Pre realitu… takže mi chceš povedať že 100% mužov na Slovensku vo veku 18-30 rokov by bránilo SK v prípade vojny? NIE! Zdrhlo by ich ešte viac ako ukrajincov. A že majú trochu drahšie auta? Nezávidte a kúpte si tiež. Alebo to tam mali nechať? Však načo zachrániť aspoň čásť majetku že? Radšej ich mali nechať pre fašistov z ruSSka

 5. Anonym 24. januára 2023, 16:03 – to su len mindraky menejcennosti. Sam uznaj, ako sa da zit s pocitom, ze chlap s chudobnejsej krajiny s mensou minimalnou a priemernou mzdou v krajine jazdi na bavoraku, kym dotycny si pocita drobne na autobusovej zastavke?

 6. Anonym, ja mám v pi*i na čom jazdia, aj to, že zdrhli riešiť svoje kšefty do EÚ, kam sa pred tým bez víz nemohli dostať.. Ale choď do DE je*ať na ich zákony a tváriť sa, že ty si to chúdiatko pre koho neplatia dopravné predpisy! Skús v Berlíne zaparkovať na pešej zóne, či ťa budú Nemci ľutovať..

 7. Pre Anonym 24. januára 2023, 16:36

  Tu nejde o mindráky. Ale ak tvojim vzorom vysoká miera korupcie a peniaze šedej ekonomiky, vďaka čomu si drvivá väčšina z vyššie spomenutých dokáže zabezpečiť životný štýl, ktorý zjavne nezodpovedá štandardu krajiny s nízkou priemernou mzdou, tak veru tomu, že ja osobne si radšej budem vážiť toho, kto na zastávke počíta drobné.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img