ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Múzeum holokaustu poskytlo v minulom roku vzdelávanie pre 15.927 žiakov a študentov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Múzeum holokaustu v Seredi / V roku 2022 sme dosiahli najvyšší počet študentov, ktorí u nás absolvovali vzdelávanie od otvorenia múzea!

Vzdelávanie sa nám podarilo poskytnúť pre 15.927 žiakov základných škôl a študentov stredných a vysokých škôl. Dokázali sme to aj napriek skutočnosti, že v mesiacoch január až marec k nám kvôli doznievajúcej pandemickej situácii nemohli prichádzať organizované školské skupiny. Rovnako tomu bolo aj v mesiacoch november a december, kedy sme kvôli chrípke sledovali značnú mieru odhlasovania škôl z vopred objednaných termínov.

Na rok 2023 máme pripravenú novú stratégiu. Zahrnie hlavne školy z takých okresov Slovenska, ktoré k nám nemohli prísť kvôli vzdialenosti alebo iných objektívnych dôvodov. Vyvíjame maximum, aby sme dokázali poskytnúť ľudskoprávne vzdelávanie pre každého, kto o to prejaví záujem. To všetko v počte 7 odborných pracovníkov a za spolupráce preživších holokaust z Izraela, Bratislavy, Žiliny a Košíc, ktorým aj touto cestou veľmi ďakujeme.

PS: do tejto štatistiky nie sú zahrnuté vzdelávacie aktivity múzea pre jednotlivé profesné skupiny, tj. pre dospelých.

zdroj: Múzeum holokaustu v Seredi, fb

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. ak by tam neisli studenti akoze dobrovolne,tak zidovi nepachne ani noha,mal by prazdny kram,poniektory hlupaci si este aj knizku kupia,ved zida treba sponzorovat neustale.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img