ISSN 1337-8481

nedeľa, 25. februára, 2024

Ďalšia havária v Seredi a chýbajúce zábradlie na chodníku

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / Ďalší vodič, ktorý v meste pravdepodobne nezvládol svoje vozidlo, prerazil ním oceľové zábradlie a skončil s autom v podstate na chodníku.

Písať o možných následkoch pre akéhokoľvek chodca, alebo mamičku s kočíkom a deťmi asi netreba. Za to by bolo dobre zamýšľať sa nad tým, ako je možné že len na tejto širokej a prehľadnej ulici sú tak často havárie, resp. koľko arogancie voči predpisom musí byť u vodiča, aby toto na takejto ulici prakticky v centre mesta dokázal.

Jazdite opatrne, berte do úvahy že na ceste nie ste sami a že chodník je pre chodcov a nie pre motorové vozidlá!

K nehode, ktorá sa stala v stredu večer pred križovatkou ulíc Kúpeľné námestie a Pekárska ul. nám KR PZ v Trnave poskytlo nasledovné informácie.

„Môžeme potvrdiť, že polícia prijala oznámenie o nehode, pri ktorej mali vytekať prevádzkové kvapaliny. Policajná hliadka na mieste zistila, že v danom prípade ide o škodovú udalosť.  Vodič, ktorý sa dopustil priestupku v doprave, bol riešený hliadkou na mieste pokutou v zmysle zákona“.

 

foto: redakcia

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Bolo to neskoro večer,rana jak z dela, chudák, išiel pomaličky,predpisovo 🙈Letel tak že zábradlie vytrhol z betónu,mal šťastie že vlastne tam bolo to zábradlie,inak to napáli rovno do predajne!

  2. Žiaden sneh, žiaden ľad, žiadna námraza na ceste. Iba jeden truľo, ktorý nevie, ako rýchlosťou a s akou prezieravosťou jazdí 99 percent vodičov. Pol roka bez oprávnenia by mu možno mozog vyčistilo. Lenže škodová udalosť, zaplať a choď. Zajtra sa môžeš vyvaliť na iný chodník.

  3. Bolo to neskorších hodinách,rana jak z dela, chudák, išiel zrejme podľa predpisu😂🙈 Vytrhnuté zábradlie z betónu,vlastne mal šťastie,lebo keby tam to zábradlie nebolo, napáli rovno do toho domu!!!

  4. Pre Anonym 13. januára 2023, 16:37

    Keby si mlčal radšej ty. Nech sa to stalo ako chcelo, asi to s bezpečnou premávkou moc spoločné nemalo.

  5. Máš pravdu je to trojkový bavorák (320d E90), za 2k€ je tvoj. Že si to ty tak taká priatelská cena 🙂

  6. Milujem, keď niekto napíše „keď neviete ako sa to stalo, buďte ticho“… To nám tu chceš akože nakukať, že on vlastne za to ani nemohol? Fakt si ma pobavil/a

  7. Ono k tomu dôjde že nový vodič bude môcť šoférovať motorové vozidlo z malým obsahom a po niekoľko rokoch šoférovania a bez nehody sa im bude zvyšovať obsah Chvála Bohu že nikomu neublížili

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img