ISSN 1337-8481

sobota, 22. júna, 2024

Policajti zisťujú totožnosť muža, ktorý ukradol bezpečnostné kamery

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|   Galantskí policajti riešia prípad krádeže kamerového systému v zberných surovinách, v obci Trstice.

V sobotu (10.12.2022), sa neznámy muž dostal do areálu miestnej spoločnosti, kde sa mal chvíľu prechádzať a pozorovať okolie. Nakoniec sa rozhodol znefunkčniť a zobrať priemyselné kamery, ktoré boli umiestnené na budove zberných surovín, pravdepodobne s cieľom znemožnenia jeho identifikácie. Krádežou a poškodením majetku spoločnosti vznikla škoda približne 1500 eur.

Policajti začali vo veci trestné stíhanie pre prečin krádeže, za ktorý môže hroziť trest odňatia slobody až na 2 roky.

Ak ste muža podozrivého z krádeže na záberoch spoznali, zavolajte na policajné číslo 158, alebo nám napíšte súkromnú správu na FB Polícia SR – Trnavský kraj.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. chlap má budúcnosť jasnú založenú na krádeži 🙂 , čo to musí byť za vypatlanca . pred 50 rokmi by napísali že rastie pre gilotinu .

  2. Normálne skur feťak kkt má bolí s neho v noci kradne železo cez deň robí mafiána a v base buzeranta ako jeho díler

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img