ISSN 1337-8481

pondelok, 22. júla, 2024

Tradičná Štefanská cyklojazda

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

OZ Mám rád cyklistiku / Cyklisti zo Serede, Galanty, Šale ale aj okolitých dedín či miest sa dnes stretli pri vodnom diele Kráľová na tradičnej Štefanskej cyklojazde. Počas obdobia vianočných sviatkov je to výborný spôsob ako sa rozhýbať pohybom na čerstvom vzduchu a zároveň sa stretnúť so svojimi priateľmi a známymi.

Na Kaskádach, ako sa táto oblasť pri vodnom diele nazýva, sa stretlo viac než 150 nadšencov bicyklovania, či už rekreačného alebo aj športového. Počet cyklistov, ktorí si takouto formou spríjemňujú vianočné sviatky každoročne rastie, čo je dobré nie len pre ich zdravie, ale aj pre rozvoj tejto ekologickej formy dopravy. Vianočnú atmosféru stretnutia umocnil teplý čaj, medovníčky a nechýbali ani vianočné darčeky.

Ďakujeme všetkým účastníkom za účasť a za skvelú atmosféru, ktorú tu vytvorili a tešíme sa na ďaľšie spoločné stretnutia.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img