ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Pripravení na Vianoce. Nielen naše, ale aj pravoslávne

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dlhé zimné večery prinášajú stretnutia, diskusie a plánovanie nových akcií v nasledujúcom roku.

A ešte niečo. Blížia sa Vianočné sviatky a Nový rok. Tento rok nielen tie naše a koncoročné stretnutia v klube, ale aj sviatky pravoslávne pre ľudí z Ukrajiny § utečenkyne pred Putinovou dobyvačnou vojnou, ktorým sme v krízovej situácii poskytli ubytovanie už prakticky pred desiatimi mesiacmi. Bývajú v rodinnom dome a k dispozícii majú to, čo rodinný dom štandardne obsahuje. Samozrejme toalety a sprchy sú oproti štandardu strojené.

Sviatky si ale vyžadujú sviatočnú atmosféru a výzdobu. A tú majú k dispozícii v klube – bare, ktorý je ubytovaným k dispozícii. Nie, nič nenahradí ich domov, no o ten pred takmer rokom prišli. Teraz sú doma u nás. A my v rámci možností chceme, aby sa cítili čo možno najpríjemnejšie…

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img