ISSN 1337-8481

sobota, 22. júna, 2024

V byte na 11. poschodí v Galante horelo

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR HaZZ Trnava |MM| Dňa 18. decembra 2022 po 15-tej hodine bolo na linku tiesňového volania ohlásené dymenie z bytu obytného domu na Revolučnej ulici v Galante.

Zadymený byt sa nachádzal na 11. poschodí. Po otvorení bytu bola lokalizácia a likvidácia zahájená práškovými hasiacimi prístrojmi spolu s 1 „C“ prúdom vedúcim z hydrantovej siete. Počas hasiacich prác a vplyvom sálavého tepla prišlo k prasknutiu sklenenej výplne kuchynského stola. Medzičasom sa začalo s evakuáciou obyvateľov z vyššieho poschodia. Päť osôb bolo evakuovaných na voľné priestranstvo. Dve osoby pod dohľadom zasahujúcich príslušníkov zostali v byte, nakoľko jedna z nich bola imobilná. Časť hasičov, ktorí  vyliezli na strechu, začala s odvetrávaním zadymených spoločných priestorov. Počas udalosti neprišlo k žiadnemu zraneniu.

ožiar vznikol následkom nedbalostného a neopatrného správania. Majiteľke vznikla škoda predbežne odhadnutá na sumu 20 000 €. Hasičom sa svojou činnosťou podarilo uchrániť majetok v hodnote 80 000 €.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img