ISSN 1337-8481

nedeľa, 19. mája, 2024

Jeden byt v Bratislave denne po celý rok dostane SkyToll ešte ako bónus.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Alojz Hlina🔹️Pri tom všetkom, čo sa okolo vlády deje, zanikol jeden jej veľký úspech, ktorý sa im podaril v týchto dňoch. Dovolím si ho pripomenúť, aby sa nezabudlo.

🔹 ️Zmluva je od toho zmluva, že má svoje kogentné ustanovenia, a medzi ne patrí spôsob ukončenia – to ako a kedy platnosť zmluvy končí.
Vedelo sa dvanásť rokov, že zmluva so SkyTollom raz skončí a posledných dva a pol roka z toho vládne táto vláda.
🔹 ️Dva a pol roka. To je dosť, čo poviete?
Čo vyjednali vyjednávači, čo vybavili super manageri?
Dosiahli fantastický úspech. Dosiahli to, že po skončení zmluvy ju predĺžili. So Sky Tollom samozrejme.
🔹 ️Ak by takíto super vyjednávači vyjednávali kapituláciu s Nemeckom vo vojne, tak sa ešte na Horehronských kopcoch bojuje doteraz a Slovensko by Nemecku platilo vojnové reparácie.
🔹 ️SkyToll po doterajších cca 100 miliónov eur ročne, ktoré poctivo vyryžoval ročne na našich diaľniciach, pokračuje ďalej. Štát im to ide predĺžiť ešte minimálne o rok, ale vraj super je, že už bude účtovať LEN cca 65 miliónov za rok.
A minister to pospolitému ľudu ide vysvetliť, že vlastne ušetril.
🔹️ Pripomína mi to ako keď Bohumil Stejskal
/B. Polívka/ vo filme Dedičstvo vysvetľoval Arnoštovi, ako vlastne zarobil na tej operácii nosa a ešte mu zostane na hadraplán.
🔹 ️Slovensko je neskutočne bohatá krajina. Elektrinu ideme preplácať z požičaných peňazí aj tým, ktorí ňou vykurujú svoje bazény. Správcovi mýtneho systému po „hrdinskom, neľútostnom“ boji našich vyjednávačov ideme dovoliť si zobrať cca 30% zo sumy, ktorá sa na mýte za rok 2023 vyberie, čo je suverénne najviac v celej Európe.
A znova Bohumil Stejskal hovorí: “tak jsú boháč alebo nejsú boháč!?…”
🔹 ️SkyToll už od nás vyryžoval viac ako miliardu, teraz ešte dostane za budúci rok 63 miliónov €, to je cca 170 000 € denne. Jeden byt v Bratislave denne po celý rok dostane SkyToll ešte ako bónus. SkyToll by mal platiť štátu, resp. vrátiť aspoň niečo z toho, čo naryžovali na našich diaľniciach, ale „super vyjednávači“ mu ešte dajú „bolestné“ vo výške 63 miliónov Eur.
Hejá, hejá Slovákia.
🔹️Nečudujte sa ľuďom, že strácajú vieru v spravodlivosť, vieru v systém.
Pokračovanie parazitovania SkyTollu na našich diaľniciach je hanebné a je to maslo tejto vlády. Tak, ako to bola na začiatku nechutná zlodejina Smeru, tak teraz to je obrovská neschopnosť tejto vlády, ale aj krytie tejto zlodejiny.
Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Vláda zlodejov, strieda vládu zlodejov, a preto SkyToll pokračuje vo vyberaní mýta. Veľa politikov ma v SkyTole kamošov smrdí to poriadnou korupciou.

  2. Bohožiaľ, stále budeme voliť len z kolotoča okukaných tvárí, Fico, Pellegrini, Sulík, Matovič. Najnovšie pribudne ako bonus Dzurinda. A stále budeme vyberať „menšie zlo“, s ktorým budeme aj tak nespokojní. Spokojnosť zavládne akurát v tábore oligarchov a mecenášov politických strán.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img