ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Kde v meste sa práve realizujú bežné opravy komunikácií?

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Ing. Zuzana Slahučková, referent komunikácie MÚ a projektov mesta  /

V týchto dňoch môžu obyvatelia Serede sledovať práce na Trnavskej a Čepeňskej ulici. Oddelenie rozvoja mesta tam rieši opravy povrchov v rámci svojej bežnej údržby mestských komunikácií.  Dodávateľom prác je vysúťažená spoločnosť LUKYSTAV s.r.o.

Na Trnavskej ulici realizuje lokálne opravy formou betónu. Na Čepeňskej ulici zasa opravujú chodník, ktorý bude zo zámkovej dlažby.

V rámci už dokončeného projektu obnovy povrchov na Mlynárskej ulici dostali vynovené schodíky na križovatke so Školskou ulicou nové lyžiny.

zdroj: Mesto Sereď

foto: ORM Sereď 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Chcel by som vás vidieť ako sa prejdete peši keď prší alebo je po daždi po cukrovarskej ulici od cukrovaru po dolnú stredu! Na ceste je toľko vody že to nie je pekné keď dostanete sprchu z okoloidúcich aut. Skúste si to a ako sa budete cítiť.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img