ISSN 1337-8481

sobota, 13. apríla, 2024

Zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Seredi v utorok

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

P R I M Á T O R   M E S T A   S E R E Ď

z v o l á v a

v zmysle § 12 ods. 1 zákona č. 369/90 Zb. o obecnom zriadení

v platnom znení zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Seredi na deň 13. decembra 2022 o 8,00 hod. 

do veľkej zasadačky Mestského úradu v Seredi.

 

MATERIÁLY

Návrh programu Mestského zastupiteľstva v Seredi 13. decembra 2022:

20221206172520_navrh-programu-mestskeho-zastupitelstva-v-seredi-13-decembra-2022_638f6cf08c3e81.90884270

 

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. No vidím, že su navrhy na nové VZN o miestnych daniach z nehnutelnosti, odpady, atd, atd…
    Držte si klobuky, Matovičove „atomofky“ sa začínaju pretavovať do reality…

  2. Ešte upraviť VZN o prenajatých parkovacich miestach, kde by mohlo stat len auto, ktoré tam má vyznačenú ŠPZ a najmä nedovolit aby niekto prenajímal toto parkovacie miesto ako súčasť prenájmu svojho bytu. Lebo sú tu experti, čo to robia

  3. Pre Karol.
    Na to netreba zmenu VZN to vyplýva priamo zo zákona o cestnej premávke 8/2009. Každopadne je to v podstate jedno, ak tam aj parkuje niekoho rodina, prípadne znamy, ktorý prišiel na návštevu, tak či tak by to miesto bolo obsadene…

  4. No volakedy dávno som bol za primátorom aj z návrhom nato ako by sa dala riešiť situácia s parkovaním v meste. Tak že by sa daly vybudovať 2parkovacie domy na najväčších sídliskách kde by boli 1podlažie pod zemou a dalšie 2na zemou. Dokopy na každom asi tak 310 miest na parkovanie .Dali sa nato použiť aj Eurofondy ale nechcelo sa. Tak hádam tento nový primátor to zobere nejakym takým štílom inak sa to riešiť asi ani nedá.A potom by sa časť tej zelene čo sa zabrala na parkoviská mohla zase stať zelenou.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img