ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Starší žiaci Ice Players Sereď

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Slavomír Haberajter /  Našou druhou mládežníckou kategóriou po prípravke sú žiaci. Chlapcov sme prihlásili do súťaže starších žiakov v našom regióne západ, aj keď mnohí z nich sú vekom stále ešte žiaci mladší. Potrebujeme, aby získavali skúsenosti a hernú prax, a v budúcej sezóne už naplno bojovali o popredné priečky v tabuľke. Niekedy sa na výsledkoch odráža, že niektorí začali s florbalom v neskoršom veku, čo však ale vynahrádzajú svojou bojovnosťou a húževnatosťou.  Chalani si vytvorili medzi sebou výbornú partiu, navzájom sa podporujú, a čo je najhlavnejšie – zmysluplne trávia svoj voľný čas.

 

V nedeľu 11.12.2022 ich čaká posledné kolo v tomto kalendárnom roku a to rovno na domácej horúcej pôde v derby zápasoch proti rivalom z Galanty a Trnavy. Budú veľmi radi za divácku podporu. Tento projekt je realizovaný s finančnou podporou mesta Sereď.

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img