ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

Arogancia nektorých ľudí nepozná hranice. Ojazdenú pneumatiku vyhodili v centre mesta.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / Za úplný vrchol arogancie a chrapúnstva najhrubšieho zrna je možné považovať správanie osoby, ktorá ojazdenú pneumatiku namiesto na zberný dvor umiestnila k stromu na kraj parkoviska priamo k najfrekventovanejšiemu chodníku v meste.

Pri stromoch pred obchodným domom Jednota teda nemáme len chodník povydúvaný do výškového rozdielu cca pol metra, kde hrozí úraz, prípadne poškodenie auta pri parkovaní, ale vďaka niektorým arogantným spoluobčanom aj začiatok smetiska, „taký malý Milex“.

O nezákonne vyhodenom odpade v centre mesta je mesto už informované.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Pred pár dňami by to hodil na neschopného primatra a jeho neschopného podriadeného. Špinavé mesto. Teraz môže len na arogantneho dezolata občana.

  2. Smutné…ale ked to vydrbu na Váhu..tak to je debilizmus..take jebliny co toto robia..kokos xy zberov..a neviem coho..ale jebo si da námahu sa jebat k vode..

  3. Pneumatiky je povinný vám zobrať hociktorý pneuservis, ktorých je v Seredi dosť. Stačí to tam priniesť. Bez akýchkoľvek poplatkov, úplne zadarmo, ničím to nie je podmienené. Prinesieš a ideš preč.

  4. Este ze uz neni primator Martin uz by to zas nadrbal nanho ze za neporiadok moze primator. Sme zvedavy ci take clanky co si pisal na Tomcanyiho budes oisat aj na Kurbela.

  5. Kľudne si ju môžeš zobrať. Možno ti poslúži nebude z toho svetová katastrofa. Možno, že ti nebude vadiť, keď raz sa ocitneš na smetisku.

  6. Pre nechápavých… Želám vám, nech staré pneumatiky prehadzujú do vašich dvorov, prípadne nech vám ju sused trebárs prehodí na balkón, aby sa jej zbavil. Potom snáď pochopíte pointu článku.

  7. Ježíš Bože: Zas stoho robíťe senzáciu. Veď nato je mesto aby ju upratalo načo platíme daňe? Komunálny odpad. A je zo úplne normálne. A dúfam že ste ju upratali p. Majko.

  8. Bože: 9. decembra 2022, 12:59

    Učebnicový príklad dezolátstva, presná príčina zaostalosti tejto krajiny. Ostáva nám posledná možnosť, venovať sa už len školstvu, sypať tam všetky peniaze a čakať. Čakať, či o 20-30 rokov vyrastie generácia s priemerne dvojnásobne vyšším IQ.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img