ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Výzva na predkladanie návrhov na ocenenie najúspešnejších športovcov, kolektívov alebo trénerov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Mesto Sereď každoročne oceňuje najúspešnejších športovcov, za ich vynikajúce výsledky a reprezentáciu mesta. Školská, športová a bytová komisia pri MsZ v Seredi preto opäť zverejnila výzvu na predkladanie návrhov na ocenenie za súťažný ročník 2021/2022 a 2022 v kategóriách:

-športovec
-kolektív
-tréner

Termíny:

Písomné návrhy na ocenenie zašlite do 18. 1. 2023 na adresu odd. ŠRKaŠ pri MsÚ v Seredi. S návrhmi doručenými po tomto termíne sa komisia nebude zaoberať.

Jednotlivé návrhy bude príslušná komisia schvaľovať vo februári 2023. Slávnostné oceňovanie športovcov je predbežne naplánované na termín február – marec 2023.

Kritériá na ocenenie sú:

– vynikajúce dosiahnuté výsledky v súťažiach v daných súťažných ročníkoch

– navrhnutý jednotlivec, družstvo, tréner reprezentujú svojou účasťou v súťažiach mesto Sereď

– jednotlivec alebo kolektív môže byť opätovne ocenený, iba ak dosiahol lepšie výsledky než v minulých súťažných ročníkoch (výnimkou je obhájenie titulu).

Návrh musí obsahovať nasledovné údaje:

Údaje navrhovateľa:

-Názov TJ, ŠK, OZ
-Sídlo
-Kontaktná osoba

Údaje navrhovaného jednotlivca, kolektívu, trénera:

-Meno a priezvisko
-Kontaktná adresa
-Podrobné odôvodnenie návrhu (údaje o dosiahnutých výsledkoch v sledovaných súťažných ročníkoch)
-Fotografie vo formáte jpg., alebo jpeg., prípadne vyhotovená prezentácia z tréningovej a súťažnej činnosti navrhovaného /na CD alebo USB/

Komisia si vyhradzuje právo navrhnúť jednotlivca, kolektív, trénera podľa vlastného uváženia.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img