ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Zrekonštruovaná cesta medzi Šintavou a Vinohradmi nad Váhom

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Na ceste II/507 Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja zrekonštruovala ďalšiu jej časť, tentokrát od križovatky s I/62 až po koniec obce Šintava.

Ide o 510 metrov dlhý úsek cesty v okrese Galanta, ktorý vykazoval značné poruchy a ohrozoval bezpečnosť vodičov.

Nový asfaltový koberec vo finále doplnila maliarska čata správy ciest o vodorovné dopravné značenie.

Do tejto rekonštrukcie bolo investovaných celkovo 168 000 Eur.

zdroj: Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja. Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Pri druhom obrázku porovnávate rozdielne cesty. Na ľavej strane je cesta Šintava – Vinohrady a na pravej strane je cesta z Vinohradov na Dvorníky, nad Dubníkom. Zas dobrá robota!

  2. Presne tak, jedna fotka fotena na konci Šintavy kde ukončili opravu cesty a druhá fotka opravená cesta za Vinohradmi smerom na Dvorníky. To keď ste fotili nebolo vidieť že je tam stale stará cesta? Dobrá novinárcina. Takto nás novinári klamú so všetkým

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img