ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

Vyšetrovateľ rieši incident medzi mužom, ženou a dieťaťom

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Policajti zo Skalice a ďalšia hliadka z Holíča sa ihneď presunuli na miesto konfliktu medzi mužom, ženou a malým dieťaťom. Incident medzi osobami postrehli 3 nezúčastnené osoby, ktoré zasiahli, mužovi zabránili v ďalšom konaní a zavolali na linku 158.

Policajti na parkovisku v Skalici našli okrem 3 občanov aj muža, zranenú ženu a jej 3 ročné dieťa. Dve osoby boli so zraneniami prevezené do skalickej nemocnice. Podozrivého muža policajti na mieste obmedzili na osobnej slobode, a nôž, ktorý mal pri sebe, mu odňali.

Prípad si vzhľadom na závažnosť ihneď prevzal vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ Trnava.

V týchto chvíľach vykonáva policajný vyšetrovateľ potrebné procesné úkony za účelom objasnenia priebehu konania, stanovenia presnej kvalifikácie skutku a ďalších neodkladných úkonov. Bližšie informácie prinesieme, keď to situácia vo vyšetrovaní dovolí.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img