ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

PRÁVE TERAZ: Havária na svetelnej križovatke

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / Práve teraz na svetelnej križovatke pri bývalom hoteli Hutník odstraňujú následky dopravnej nehody, ku ktorej došlo počas rannej premávky.

Polícia na mieste udalosti po zadokumentovaní dopravnej nehody riadi premávku. Následky nehody odstraňujú cestári.

Jazdite opatrne a opatrnosť zvýšte pri prejazde týmto úsekom !!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. O takom čase už museli ísť semafory…či nájdu sa aj taký, čo križovatku so semaforom neovládajú? Takí nemajú čo robiť za volantom, či?

  2. A ty by si musel byť asi viac gramotny, aby si vedel kliknúť na link kde máš fotky aj s popisom. Alebo si si mal o šiestej ráno privstat a odfotit si ho, ty debilant

  3. Aha, takže napíše sa článok o ničom, v ktorom sa v diskusii uvedie link, na ktorý treba kliknúť, aby sme uvideli aj vozidlo druhého účastníka nehody. Ďakujem za tip, ty kokôtik čo si potreboval zanadávať.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img