ISSN 1337-8481

utorok, 21. mája, 2024

Detské vyšívanie, hra Žartovná veštba a viac ako štyridsať rokov starý kalendárik v Múzeu totality

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Koniec uplynulého týždňa, resp. začiatok tohto je bohatý na prírastky do MÚZEA TOTALITY.

Z opačného kúta republiky dorazilo niekoľko zaujímavostí z čias socializmu. Zbierku múzea tak obohatila detská výšivka s predlohami a takmer pol storočia starými bavlnkami. Spomínate si ešte na časy, kedy deti namiesto mobilov držali v rukách ihlu, bavlnku a tvorili, chlapci skladali stavebnicu Merkúr a dievčatá pred sebou tlačili kočík s bábikami ktorým tak radi šili oblečenie?

Viac ako štyridsať rokov starý kalendárik s olympijským medveďom, obaly štátneho podniku Benzina, pamätná hliníková medaila a hra Žartovná veštba.  Zároveň pribudli aj dva výherné žreby. Už neaktuálne.  😉 Všetky tieto socialistické predmety teda od tohto týždňa sú v Múzeu totality.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img