ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

AKTUÁLNE: Inštalácia vianočného stromčeka pred kostolom

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď /  Práve v týchto chvíľach prebieha inštalácia vianočného stromčeka pred kostolom. Na ulici M.R. Štefánika je odstavený žeriav blokujúci premávku čo spôsobilo odklonenie dopravy cez ulicu Pekársku.

Vianočný stromček bol darovaný občanom a doteraz sa nachádzal na Hviezdoslavovej ul. v Seredi.

Zvýšte pozornosť prejazdom týmto úsekom, nakoľko sa jedná o frekventovanú cestu a zároveň tranzit cez mesto. Premávku na ul. M.R. Štefánika riadi hliadka Mestskej polície.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Prosím Vás mohol by pracovník čo ma na starosti svetieľka v meste pozrieť pri Pepcu na sĺpe -prechode pod reklamou AB.? 2. rok sú vločky ktoré nesvietia…Ď.

  2. Seredan „dobre bude“ nemaj obavu, ziadny kamion teraz neprejde. Slusne cakaju kym sa vratia k mostu a potom prejdu aby mohli dostat pokutu :D. Slusny vodic, slusna mestska policia = slusna pokuta. Neviem ci si to myslel ironicky, alebo ti ide o to, aby kazdy dostal pokutu, ale blizia sa vianoce tak trosku sa nad sebou zamysli.

  3. Keď sa nájde darca. Tak, ako každý rok. Zatiaľ stromček nebude. Možno, že aj na námestie už stromček majú .Dúfajme.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img