ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Zozadu sa „zahryzol“ do kamiónu. Po nehode policajtom nafúkal 2 ‰

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Piešťanskí policajti boli v piatok v noci privolaní k dopravnej nehode na ceste medzi obcami Veľké Kostoľany a Drahovce.

26 ročný vodič pravdepodobne nesledoval situáciu na ceste a s autom Škoda Fabia zozadu narazil do návesu nákladného auta. To v tom momente stálo a dávalo prednosť pracovnému stroju, ktorý vychádzal z poľa. Policajti podrobili oboch vodičov dychovým skúškam, z ktorých pozitívna vyšla len mladíkovi, a to 1,71 promile. Pri opakovanej skúške hodnota dokonca stúpla až na 1,92 promile.

Dopraváci mu na mieste zadržali vodičský preukaz. Mladý vodič je za prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky riešený v tzv. superrýchlom konaní. V prípade dokázania viny mu môže hroziť strata slobody až na 1 rok.

NA MOL ŠOFÉROVALI AJ V OKR. SENICA A D.STREDA

V meste Šaštín-Stráže zastavili, v piatok večer, senickí policajti auto Seat Arona. Jeho 36 ročný vodič nafúkal pri dychovej skúške viac ako 2,5 promile.

Dopravní policajti z Dunajskej Stredy zas zastavili 30 ročného Srba v meste Šamorín. Pri kontrole mu v dychu namerali bezmála 2 promile.

Policajti aj týchto vodičov riešia za jazdu pod vplyvom alkoholu v tzv. superrýchlom konaní a do rozhodnutia súdu si počkajú v celách policajného zaistenia.

Jazda pod vplyvom alkoholu alebo drog je mimoriadne nebezpečná nielen pre samotného vodiča a jeho spolujazdcov, ale aj pre všetkých ostatných. Jazdite preto zodpovedne a len s triezvou hlavou. Všetci sa chceme dostať do cieľa cesty živí a zdraví.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img