ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Turnaj najmenších basketbalistov v ŠH Sokolovňa v Seredi

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
Mladší minižiaci hrajú v súťažnej sezóne 2022/2023 svoje zápasy formou turnajov. V sobotu, 26.11.2022 bol práve náš klub organizátorom ďalšieho turnaja chlapcov do 11 rokov. Na domácej palubovke tak privítali družstvá B. S. C. Bratislava a BC Komárno. V prvom zápase sa stretli seredskí basketbalisti, ktorí nastúpili proti chlapcom z Bratislavy. Naši chlapci odohrali vyrovnaný zápas, do ktorého sa po dlhšej zdravotnej prestávke vrátil Filipko Ončo. Súper nám ukázal, kde sú naše slabiny, v čom sa musíme zlepšiť a načom viac popracovať. Aj keď sme zápas nevyhrali, všetci si zahrali a ukázali bojovného ducha.
Druhý zápas patril našim súperom. Chlapci z Bratislavy si zmerali sily s družstvom z Komárna. Aj v tomto zápase boli úspešnejší chlapci z B. S. C. Bratislava.
V treťom zápase na tomto turnaji sme nastúpili proti družstvu zloženému z chlapcov a dievčat z Komárna. Zápas bol veľmi vyrovnaný a taktiež nám ukázal, že nám robí veľký problém obrana. Chlapci si ale z chuti zahrali, užívali si každú sekundu na ihrisku a vyhrali.
Na záver sa chceme poďakovať všetkým rodičom za občerstvenie a hlavne za krásne povzbudzovanie. Sme nesmierne radi, že naše basketbalové zápasy zaujímajú čoraz viac divákov. Je veľmi pekné vidieť plnú športovú halu, ktorou sa ozýva skandovanie malých aj veľkých: „My sme Sereď a my sme tu doma!“
Už teraz pozývame všetkých fanúšikov basketbalu a športu ako takého, do ŠH Sokolovňa v Seredi, v ktorej nás čaká bohatý basketbalový program. Od 2. do 4. decembra 2022 sa na domácej palubovke predstavia naši juniori, starší žiaci, mladší žiaci, staršie minižiačky a premiérovo na svoje prvé súťaže a zápasy nastúpia naši prípravkári! 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img