ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Katarínska veselica spojená so súťažou o najchutnejšie slané pečivo

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
Denné centrum pre seniorov usporiadalo v nedeľu obľúbenú Katarísnku veselicu spojenú so súťažou o najchutnejšie slané pečivo.
Pekárska súťaž sa stretla s mimoriadnym záujmom. Zapojilo sa až 37 gazdiniek s pagáčikmi, tyčinkami, slanými slimáčikmi, praclíkami či  lokšami.  Porota v zložení Slávka Kramárová, Rudolf Berky a Jozef Skaličan mali neľahkú úlohu. Všetky pečivá boli totiž nielen chutné ale aj chrumkavé, vizuálne vydarené a upečené presne tak, ako sa patrí.
Po ochutnaní všetkých vzoriek napokon porota rozhodla, že 1. miesto získala Mária Krivosudská, 2. miesto obsadila Antónia Valábeková a na 3. mieste sa umiestnila Helena Podhorová.
Každá prihlásená gazdinka obdržala 10 eurovú poukážku na nákup v obchodnom dome Kaufland.
Odmenené boli vecnými cenami a pochvalou zo strany poroty i členov centra. Po vyhodnotení nasledovala zábava, tanec, spev a samozrejme občerstvenie.
                

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img