ISSN 1337-8481

nedeľa, 19. mája, 2024

Gaudete v roku 2022

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Mgr.Andrea Ruczová /   Spev je našou veľkou záľubou, preto sme sa potešili, že sa už uvoľnili opatrenia proti šíreniu koronavírusu a my sme znovu mohli našimi piesňami sprevádzať slávnostné sväté omše. Asi najviac nás potešilo, že sme sprevádzali primičnú sv.omšu nášho rodáka dp.Petra Sklenára.

Vzhľadom na dva roky prestávky sa náš zbor musí opäť dostať do formy, musíme veľa skúšať, opakovať piesne, doplniť repertoár a tiež aj rozšíriť zbor o nových členov. Z toho dôvodu sme si zatiaľ netrúfli uskutočniť koncert nášho zboru, lebo kvalita našich výkonov sa musí zlepšiť, aby sme nesklamali našich priaznivcov..

Počas leta, kedy mávame spevácku pauzu sme  pomáhali s rekonštrukciou našej skúšobne na fare. Upratali sme, z dotácie od mesta zakúpili nový nábytok a veríme, že na Vianoce si , tak ako minulý rok, zaspievame.

 

Ďakujeme nášmu mestu za finančnú podporu, vďaka ktorej náš spevácky zbor Gaudete môže rozvíjať svoju činnosť.

 

 

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img