ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Seriál Robin prišiel aj do školy v Seredi. Bez prilby ani na krok

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Príbehy nemeckého ovčiaka, s ktorým malí aj veľkí zažili pri sledovaní v televízii kopec dobrodružstiev a zároveň sa naučili reagovať na mnohé nečakané situácie, prišiel už aj do škôl.

Richard a túlavý pes Robin sa stretávajú na pozadí príbehu, kedy Richard kupuje svojmu synovcovi Miškovi bicykel. Zatiaľ čo on mu nedovolí ísť na dopravné ihrisko bez prilby, mama jeho kamaráta pustí svojho syna Danka na bicykel so slovami: „Čo už by sa mohlo stať, veď je to len kúsok.“ Zatiaľ čo Richard s Miškom smerujú domov pre prilbu, Danko cestou na ihrisko porušuje mnohé predpisy: vojde do jednosmerky, na prechode pre chodcov nezostúpi z bicykla, neprispôsobuje rýchlosť jazdy a ohrozuje chodcov…

Niekde v polovici jeho cesty na ihrisko si ho začne všímať ROBIN, ktorý ako túlavý psík žije v malom mestečku a pomáha komunite, ktorá si ho obľúbila. Robin hneď zistí, že niečo nie je v poriadku, keď vidí, ako sa mladý cyklista Danko bez prilby rúti dole vozovkou, až napokon riadenie bicykla nezvládne a spadne. V okolí nie je nikto, kto by chlapcovi pomohol. Nikto – okrem Robina, ktorý sa vydáva hľadať pomoc.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img