ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

PRÁVE TERAZ: Dopravná nehoda v Šúrovciach – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Šúrovce / na vjazde do Šúroviec zo smeru od Šulekova došlo k dopravnej nehode dvoch osobných motorových vozidiel. Ide o úsek cesty, ktorý je pomerne dobre prehľadný z oboch smerov, no vzhľadom k tomu, že na mieste dopravnej nehody sú ešte stále 2 havarované vozidlá a polícia, ktorá nehodu dokumentuje, zvýšte opatrnosť pri prejazde týmto úsekom.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – 22.11.2022 – tlačová správa KR PZ:

Polícia zaevidovala udalosť v cestnej premávke ako dopravnú nehodu. K nehode došlo včera o 13.50 h v obci Šúrovce. 53 ročná žena cúvala s autom Opel Astra z parkovacieho miesta pred domom. Pri cúvaní si pravdepodobne nevšimla prichádzajúce auto a došlo k zrážke s autom Škoda Fabia.  

Pri nehode sa zranila vodička a 10 ročná spolujazdkyňa, ktoré sedeli v aute Opel. Predbežne by malo ísť o ľahké zranenia.  Dopravný policajt rieši nehodu ako priestupok v doprave, po objasnení nehody bude vinník nehody riešený v správnom konaní.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img