ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

Ďalší prípad falošného policajta: Starenka vyhodila peniaze von oknom a to doslovne…

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Prezídium PZ SR |MM|  78-ročnú ženu telefonicky kontaktovali neznámi páchatelia, ktorí sa predstavili ako polícia.

Neznámy muž jej v telefóne oznámil, že má byť v najbližších chvíľach prepadnutá a okradnutá o peniaze a teda ak si chce svoje peniaze zachrániť, nech ich rýchlo dá do igelitovej tašky a vyhodí z okna osobe, ktorá jej tieto peniaze do zadržania páchateľov postráži a ktorá čaká pod oknom.

Podvedená dôchodkyňa tak urobila a to doslovne. Vo vypätej situácia zabalila 4 200 Eur do igelitovej tašky a podala žene, ktorá už čakala pod jej oknom.

Polícia v prípade začala trestné stíhanie pre zločin podvod.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Darí sa im. Bodaj by nie, keď sa stále nachádzajú naivní, alebo hlúpi? 78 rokov nie je až tak veľa, že by musela takto naletieť. Dúfam, že pozerá televíziu, alebo počúva rozhlas, kde dookola upozorňujú ľudí na podvodníkov. Síce oni sú stále pred nami s novými trikmi, ale toto je starí trik. Možno, že aj nás nájdu trik, na ktorý naletíme.

  2. Neznámi páchatelia? Veď jej volali, podľa čísla sa dá nájsť páchateľ za 5 minút. Ak niekto vedel že je doma, má peniaze a má na ňu číslo tak to mohla byť len blízka osoba.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img