ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Nová pohrebná služba v Seredi zabezpečí dôstojnú rozlúčku so zosnulým

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Ľudský život sa skladá nielen z tých príjemných udalostí, akými sú napríklad narodenie dieťaťa, jeho prvé kroky do materskej či základnej školy, maturity, sobáš či privítanie detí, vnúčat alebo pravnúčat, ale žiaľ aj z tých smutných, medzi ktoré patrí úmrtie človeka.

Novootvorená prevádzka na ul. SNP
Novootvorená prevádzka na ul. SNP

Práve v týchto pre rodinu a blízkych najcitlivejších chvíľach je nevyhnutná a pozostalými očakávaná dôstojná rozlúčka so zosnulým a jeho odprevadenie na jeho poslednej ceste.

Po dlhšej dobe do nášho mesta prichádza nová pohrebná služba s dlhoročnou tradíciou, výbornými referenciami a spôsobom rozlúčky, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších pozostalých.

„Naše skúsenosti sú dlhoročné a snažíme sa ponúkať služby, ktoré nie sú štandardom v iných pohrebníctvach. Do Serede prichádzame s úmyslom ukázať, že aj rozlúčka so zosnulým skutočne môže byť dôstojná a posledná cesta zosnulého nemusí byť traumou a úplne bežnou rutinou akú sme zvyknutí už po dlhé roky. Snažíme sa pre pozostalých urobiť maximum a veríme, že našimi službami zaujmeme“ povedal majiteľ pohrebnej služby Orgován Balázs Huszár.

Pohrebná služba Orgován poskytuje prepravu zosnulých nielen na území Slovenskej republiky ale v celej Európskej únii ale dokonca aj do a z štátov mimo EÚ.

Pohrebná služba má sídlo priamo v centre mesta na ulici SNP č. 3078/23 v Seredi a bližšie informácie o pohrebnej službe nájdete tu:

www.pohrebnasluzbasered.sk

V prípade potreby služby u pohrebnej služby si môžete NONSTOP dohodnúť na tel: 0919 381 412

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. má voľakto referencie na túto pohrebku?babička je chorá a my chceme len to najlepšie.ale ony tam majú stále zavreté

  2. Silna ironia,babicka je chora a my chceme to najlepsie,nemali by ste zhanat lekara? ci uz jej pomaly ocka zatlacate?

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img