ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

Na diaľnici D1 policajti namerali dvoch Poliakov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Diaľniční policajti z Trnavy chytili dvoch vodičov, ktorý na diaľnici D1 prekročili maximálnu povolenú rýchlosť o desiatky km/h. Jeden z nich dokonca jazdil pod vplyvom alkoholu.
53 ročný muž jazdil po diaľnici uprostred dňa a plnej premávky rýchlosťou 191 km/h.

Policajti svetlý Mercedes dobehli a zastavili na najbližšom bezpečnom mieste. Za prekročenie maximálnej povolenej rýchlosti o 81 km/h uložili cudzincovi blokovú pokutu vo výške 800 eur, ktorú na mieste aj zaplatil. Cesta domov sa mu tak poriadne predražila.

Ďalšieho Poliaka policajti namerali pri rýchlosti 141 km/h, a to na diaľnici v smere na Bratislavu, kde je povolených 110 km/h. Pri kontrole mu v dychu zistili 0,25 mg/l alkoholu, čo je v prepočte 0,52 promile. 21 ročný mladík na aute Fiat Tipo vraj šoféroval so zostatkovým alkoholom, keďže večer pred tým mal popíjať. Policajti mu ďalšiu jazdu zakázali a za priestupky v doprave mu uložili blokovú pokutu nezaplatenú na mieste.

Policajti netolerujú riskantnú jazdu žiadnemu vodičovi, či už domácemu alebo zahraničnému. Zákony platia pre každého a na cestách sa majú všetci vodiči, bez výnimky, správať zodpovedne a neohrozovať svojou jazdou seba ani ostatných účastníkov premávky.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img