ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

V priemere 23 rokov a 2 promile. Cez víkend nabúrali štyria opití vodiči

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Policajti od Trnavy po Dunajskú Stredu riešili za uplynulé dva dni 4 dopravné nehody v súvislosti s prečinom ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Najviac nafúkal 29 ročný cudzinec, ktorý mal šoférovať VW Passat po meste Sládkovičovo. Z doposiaľ nezistených príčin mal zísť vľavo mimo cestu a naraziť do zaparkovaného auta Ford Focus. Náraz bol taký silný, že Ford otočilo a zadnou časťou poškodilo kovové zábradlie. Vodič mal po nehode z miesta ujsť, pričom ho policajti rýchlo našli a odviezli späť k autu. Mladého muža policajná hliadka podrobila dychovej skúške, pri ktorej mu v dychu namerali 2,85 promile.

K ďalšiemu nárazu do zaparkovaného auta a brány rodinného domu boli galantskí policajti privolaní do obce Košúty. 25 ročný vodič na BMW jazdil pod vplyvom alkoholu, pričom mu policajti v dychu zistili 1,71 promile. Policajti muža riešili v tzv. superrýchlom konaní a dnes sa už aj postavil pred sudcu.

Najmladším hazardérom bol 18 ročný mladík v Trnave. Na parkovisku narazil s autom Citroën C3 do auta VW Golf. Po zrážke zaparkoval auto na opačnom konci parkoviska a peši sa vrátil k poškodenému VW Golf. Privolaní policajti s vodičmi vykonali dychové skúšky, pri ktorej mladučký vodič nafúkal 1,46 promile. Aj jeho policajti riešia v tzv. superrýchlom konaní.

V Dunajskej Strede policajti riešia 21 ročného vodiča auta BMW, ktorý po nehode nafúkal 1,81 promile.

 

HAVAROVAL AJ PODNAPITÝ (NE)VODIČ

Dnes v noci narazilo auto Škoda Felicia na konci obce Vydrany do betónového zábradlia. Za volantom mal sedieť 31 ročný muž, ktorý po nehode nafúkal 0,81 promile a navyše nie je ani držiteľom vodičského oprávnenia. Policajti z Dunajskej Stredy okolnosti nehody naďalej vyšetrujú.

JAZDITE ZODPOVEDNE. Alkohol za volantom môže zabíjať!

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img