ISSN 1337-8481

sobota, 22. júna, 2024

Prezidentka na Vojenskom cintoríne pri príležitosti „Dňa vojnových veteránov“

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Miroslav Košírer / Bratislava /  Prezidentka SR Zuzana Čaputová prišla položiť veniec k Centrálnemu krížu na Vojenskom cintoríne na Kopčianskej ulici v Petržalke.  

Pietny ak sa konal 11. novembra 2022 v Bratislave pri príležitosti „Dňa vojnových veteránov“ a 104. výročia ukončenia 1. svetovej vojny.

foto: Miroslav Košírer

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Slovák , ktorý bojoval za rakúsko – uhorsko treba ho nazvať kokotom. A dnes je to niečo podobné nemecká zgerba ožila. Slovania zobudtesa nemecka zgerba vás ovladla.

 2. som dezolat 15. novembra 2022, 12:31 – nie pajdo, mylis sa. Nestojim o posahancov, ako si Ty. Ani v diskusii.

  Patris medzi ludi nebezpecnych pre spolocnost ako dezolat, ako obcan, aj ako clovek. Si chory obdobne, ako viaceri po koronaopatreniach. Posledne tri roky z Teba vytiahli to najhorsie, co sa v ludoch nachadza. A aj ked si to Ty neuznas, nevies nic ine, len anonymne sa odbavovat tam, kde Ti to umoznia – hlavne nech to je na naklady inych. Sledujem Ta priebezne aj na FB, kde si rovnaky chudak. Ale Tvoje trapenie raz urcite skonci…

 3. len sledu,sleduj,vela sa dozvies,mne staci ked ta tu sledujem,si zo vsetkych najmudrejsi,ale casto na smiech,si len taky neuroticky nervacik bohuzial aj v rodine.

 4. ak by som ja sledoval ludi napr.na FC a myslel by som si o nich ,ze su chudaci,blazni atd tak by som si pripadal ako uchylak,ale proti gustu ziadny disputat.

 5. Tiež nemusím p. Čaputovú. Počkám si na voľby za jeden a pol roka a
  voliť ju nebudem. Za prezidenta by sme mali mať skúseného, v politike a diplomacii rozhľadeného človeka a nie aktivistku bez šajny o politike a diplomacii.

 6. Caputova?
  Zapretana zo sklatki, tam ňech nastupy na vikon treztu !
  Mi Hrdi Zlovaci miluieme Putina a Larvova a Boch žehnaj Okupantom na UK.

  Brať za Brata

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img