ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

Slovensko je zaplavené migrantmi: Je ich tu až 145

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Prezídium PZ SR |MM|  Dnes krátko poobede sme kontaktovali KR PZ v Trnave s otázkou, koľko nelegálnych migrantov sa nachádza v stanovom tábore v Kútoch. Odpoveď: 145.

Toto číslo nie je samozrejme konečné a v čase sa mení, keďže migranti zo Sýrie a Afganistanu sa môžu po Slovensku voľne pohybovať (v predošlých statusoch sme Vám vysvetlili dôvody), avšak Policajný zbor nezaznamenáva žiadne masové sústredenia migrantov v ostatných častiach krajiny. Prečo? Lebo žiadny nelegálny migrant nechce zostať na Slovensku. Z ich pohľadu sme nezaujímavá krajina.

Z tohto dôvodu buďte ostražitý pri čerpaní informácií na tému nelegálnej migrácie. Rôzni producenti správ majú tendenciu situáciu zveličovať a preháňať, a to s jediným cieľom – šíriť strach, vyvolať chaos a podporovať nenávisť voči cudzincom.

Polícia Vás bude transparentne informovať o aktuálnom vývoji počtov nelegálnych migrantov na Slovensku. Taktiež Vám budú poskytnuté všetky informácie, ktorých cieľom bude vždy ochrana občanov Slovenskej republiky.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. To čo predvádza minister vnútra a policajný prezident v súvislosti s touto problematikou je jedna veľká amatérčina. A ešte by mohli vysvetliť prečo policajti suplujú v niektorých činnostiach iné inštitúcie a mimovládky.

  2. Je úplne prirodzené, že ich tu nechceme. Sú to ľudia z úplne iného prostredia sociálno-ekonomického, úplne iného podnebného pásma, iného fungovania štátu. Jediné, čo migranti prinesú štátu sú ďaľšie extrémne finančné výdavky + ich nepredvítateľné správanie. My na to jedine doplatíme, ak si ich tu necháme !

  3. 145? Z toho 9 ich pobehuje po Zavare… asi sotva, skúste to nádobiť a možno sa dostaneme k reálu. Aký profit má z únie táto krajina na 1ks migranta? A ešte jedna otázka: ak niekto migruje s krajiny kde zúri vojna tak slovensko by malo byť pre nejo raj na zemi nie? Odkiaľ majú info že v nemecku je to najlepšie čo oni hľadajú, kto im to povedal, kto financuje ich cestu?

  4. Cestovná agentúra Frontex pracuje na plné obrátky. Mimochodom migranti by sa mali zastaviť v prvej bezpečnej krajine smerom od ich domovského štátu a nie prejsť ďalších 10 bezpečných krajín až pokým nedorazia do vysnívaného Nemecka. Kto im dáva rozumu a kto to všetko financuje?

  5. Zabudli ste pripočítať aj tých 3 medzinárodne hľadaných čo chytili v Seredi.
    Pred pár dňami tu podľa ministerstva nebol žiadny, tak sa ich číslam isto dá veriť. To už česi lepšie vedia, koľkých sem vyviezli od nich. Pritom si ich mali nechať v štáte záchytu, ale sú múdrejší. Policajti sa zahrali na prevádzačov a previezli ich sem.

  6. Prečo nevozíme migrantov do USA? Veď či to bol Irak, Afganistan, Líbya alebo Sýria, odkiaľ ich momentálne najviac uteká boli rozdrbané práve vojskami USA. To sa už v médiách nespomenie. Ale akonáhle sa jedná o Rusko, alebo témy, ktoré nevyhovujú darmožráčom z Brussellu alebo liberálnym zmrdom, tak novinári štekajú ako besní.

  7. Anonym netras sa. Slovensko je pre utečencov iba prestupná stanica. Všetci smerujú na západ do bohatších krajín, kde už majú svoje rodiny a známych. Jediný kto tu šteká si ty.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img