ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Martinský lampiónový sprievod v uliciach nášho mesta – VIDEÁ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dnes ulice nášho mesta opäť rozsvietili detičky s lampiónmi. Sprievod usporiadal školský klub detí na základnej škole Juraja Fándlyho v Seredi. Deti hlavne navštevujúce prvý stupeň ZŠ spolu s rodičmi, rodinnými príslušníkmi a dokonca aj so svojimi psíkmi sa už nevedeli dočkať tohto večerného zážitku.

Spolužiaci si pripravili najprv divadelné predstavenie pod názvom „Legenda o svätom Martinovi“ čím zúčastneným zaručili kultúrny zážitok. Každý, kto prišiel s lampiónom v ruke, dostal na ruku svietiaci náramok, ktorý slúžil nielen ako farebný svietiaci doplnok, ale určite mal za úlohu zaručiť aj bezpečnosť pri prechádzke mestom.

Od školy sa spolu s pani vychovávateľkami z ŠKD presúvali cez Cukrovarskú ulicu, ulicu M.R. Štefánika okolo kostola, Orangu, pokračovali k Domu kultúry a vracali sa naspäť ku škole.

Na frekventovaných úsekoch pomohli sprievodu bezpečne prejsť cez priechod pre chodcov príslušníci Mestskej polície.

Na zahriatie bol pripravený horúci čaj a pre každého sladká odmena. Účasť niekoľkých stoviek ľudí v sprievode svedčí o tom ako radi majú deti takéto spoločné akcie, v ktorých bude ŠKD určite pokračovať.

Sprievod prechádzajúci mestom sme zachytili aj kamerou:

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img