ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

Najmenšie basketbalistky a basketbalisti zo Serede si užívajú prvé súťažné zápasy

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Klub BK Lokomotíva Sereď má v sezóne 2022/2023 prihlásené v súťaži aj najmenšie kategórie dievčat a chlapcov. Ide o deti narodené v roku 2012 a 2013. Prvé súťažné zápasy si tak v seredských dresoch v tejto sezóne vyskúša dokopy až 50 basketbalistiek a basketbalistov. Obe tieto kategórie počas víkendu vycestovali na zápasy, z ktorých si prinášajú veľmi veľa nových skúseností a zážitkov.

Mladšie minižiačky U11 – skupina Západ

AŠK Slávia Trnava – BK Lokomotíva Sereď 32:45

V prvom zápase naše malé strely odohrali výborný zápas, kde sa so súperom doťahovali každú štvrtinu. Na dievčatách je vidieť ako sa každou minútou na ihrisku učia nové veci a dokážu ich spracovať a zapojiť v zápase. Za to im patrí veľká pochvala. 19 dievčat sa prestriedalo počas zápasu a každá svojou snahou prispela k prvej výhre.

AŠK Slávia Trnava – BK Lokomotíva Sereď 37:29

V druhom zápase sme pokračovali v činnostiach, ktoré sme si pred zápasom povedali. Súperky nám na začiatku odskočili a po druhom zápase sa tešili z výhry dievčatá z Trnavy.

Trénerka: Michaela Sedláčková

Mladší minižiaci U11 – skupina Západ

BK Gabko Senec – BK Lokomotíva Sereď 36:44

Do prvého zápasu sme nastúpili proti družstvu zo Senca. Súper bol veľmi šikovný a nedaroval nám žiaden kôš. Do druhého polčasu sme nastúpili v ležérnom tempe a súper sa chytil každej príležitosti a ukázal nám, že ak chceme vyhrať, musíme bojovať celý zápas a nie len polovicu. Chalani zo Serede ale v poslednej štvrtine zabrali a v dramatickom závere dotiahli zápas do víťazného konca. Najlepším hráčom nášho družstva sa v tomto zápase stal Patrik Bučko.

BK Lokomotíva Sereď – MIBA Stupava 36:30

Ďalší zápas sme hrali proti Stupave a bolo vidieť, že aj únava z prvého zápasu spravila svoje. Celý čas sme ťahali za kratší koniec. V poslednej štvrtine sme sa ale ešte dokázali prebrať a otočiť zápas v náš prospech. Najlepším hráčom nášho družstva sa v tomto zápase stal Lukáš Kalinay.

Trénerka: Stanislava Henčeková

Ďakujeme rodičom za podporu a už teraz sa tešíme na ďalšie zápasy, ktoré nás opäť posunú o kúsok ďalej!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img