FC Pata – FK Kolárovo 5 :0 (3 : 0)

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dnes sa hralo 14. kolo futbalovej súťaže Majstrovstiev regiónu – IV. liga MEVA. Pre futbalistov Paty, ktorí privítali na svojom trávniku súpera z Kolárova, to bol posledný domáci zápas jesennej časti súťaže. I keď súper z Kolárova okupuje predposlednú priečku v tabuľke, domáci hráči začali s opatrnou hrou, ako by si hľadali cestičku, kadiaľ ísť na súperovu bránku. Prvý ju našiel v 23. minúte rýchlonohý Lukáš Herák, keď sa dostal až bezprostredne k súperovej bráne a z uhla prekonal brankára hostí (1 : 0). O štyri minúty vystrelil na bránu Kolárova Róbert Valenta, lopta preletela cez brániacich hráčov, padol gól, no rozhodcovia ho pripísali na vrub hráča hostí Spányika, ako vlastný gól (2 : 0). O minútu neskôr, v 28. min., napriahol znovu Róbert Valenta a tentoraz nedal nikomu šancu (3 : 0). Po polčasovej prestávke ešte zvyšoval v 49. min. na 4 : 0 Lukáš Herák a na konečných 5 :0 upravil skóre pre domácich v 64. min. Tomáš Dvorský.

Zostava domácich: Rudolf Bartal (46. Michal Práznovský), Martin Barát (81. Martin Garaj),Vladimír Lomen, Samuel Ďuriš, Matej Fuska, David Vaško (56. Patrik Hájnik), Alex Pagačovič (68. Roland Peseky), Tomáš Dvorský, Lukáš Herák, Matúš Klenkovič, Róbert Valenta (K).

ŽK – žiadne

Posledné 15. kolo jesennej súťaže odohrajú futbalisti Paty dňa 13.11.2022 o 13.30 hod. na pôde OFK Trebatice.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img