ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Nočná mora každého rodiča. Otec vystúpil z vlaku a dieťa v ňom zostalo.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Policajti z Dunajskej Stredy nakoniec malú škôlkarku doviezli v poriadku späť zúfalému otcovi.

Včera večer cestoval otec s maloletou dcérou vlakom, ktorý smeroval z Bratislavy na Dunajskú Stredu. V obci Miloslavov, v okrese Senec, muž z vlaku vystúpil. Až potom si uvedomil, že jeho malá dcérka zostala vo vlaku. Ihneď začala záchranná akcia dievčatka s ružovou čiapočkou.

Polícia intenzívne komunikovala s pracovníkmi železnice, ktorí malú slečnu vo vlaku našli a sprevádzali ju až do železničnej stanice Orechová Potôň. Tam si dievčatko prevzala výhybkárka, ktorá ju usadila vo svojej kancelárií a až do príchodu policajnej hliadky jej robila spoločnosť.

Policajti malú cestovateľku posadili do policajného auta a previezli až do obce Miloslavov, kde sa opäť, po viac ako hodine, stretla so svojim otcom.

Kuriózny prípad Ružovej čiapočky sa našťastie skončil šťastne. Upozorňujeme ale rodičov a ostatných, ktorí cestujú s malými deťmi, aby ich mali neustále pod dohľadom a aby sa riadne uistili, že počet detí pri nastupovaní sedí s počtom detí pri vystupovaní.
➡ NEZABUDNI NA MŇA VO VLAKU

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Fúha tak to ozaj je nepríjemná situácia ale chvála bohu to dobre dopadlo. Tiež mám deti a som vyčerpaný a ozaj niekedy sekunda nepozornosti môže stáť nervy na celý život. Ale ako sa vraví všetko zlé je na niečo dobré. Teraz bude ocino na svoju princeznú dávať mega veľký pozor 🙂

  2. Tatino si zabudol batožinu? 🤦
    Zabudnúť v aute dieťa, ktoré sedí, respektíve spí na zadných sedačkách.. Neakceptujem, ale dá sa to vysvetliť.
    No zabudnúť, že cestujem s dcérou, ktorá sedí pri mne alebo oproti mne a ešte aj po cca pár minútach cesty??

  3. V Seredi pred pár rokmi vyložili 3 ročné dievčatko čo nevedelo po slovensky ani ceknúť. Obvolali sme skoro všetky stanice či niekomu nechýba. Až po štyroch hodinách sa začali o ňu zaujímať. Cestovala s oboma rodičmi. Tí išli v Galante na langoš a potom autobusom do Matúškova. Až doma zistili, že im chýba dieťa.

  4. Všeličo sa v živote stáva. Ani sami sebou si nemôžeme byť 100% istý, že sa nám nič podobné nemôže stať. Pokiaľ sa nič zlé nestane, my, ktorých sa to netýka sa môžeme pousmiať, ale koho sa to týka, prežíva hrôzu.

  5. Stary cumel do mobilu, vystupil bez decka. Decko cumelo do mobilu, nevsimlo si ze tatko vystupil. Sprievodcu vyrusili od cumenia do mobilu, tak musel konat a stastne to dopadlo.

  6. Inak tie telefóny to je čistá pravda. Či za volantom či keď ide dieťa s mamou cez prechod. Hlavne tie mladé slobodné mamičky píšu s fešákmi a potom sa môže stať tragédia. To fakt nemôžu odložiť na pol hodinu ten mobil a vonku sa venovať dieťaťu. Tak isto aj za volantom tie telefóny. Čistá katastrofa!

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img