ISSN 1337-8481

nedeľa, 19. mája, 2024

Policajti obvinili 5 vodičov za jazdu v opitosti

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Traja spôsobili dopravné nehody, ďalších dvoch chytili PMJčkari

Za necelých 24 hodín obvinili policajti až 5 vodičov za prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a 35 ročného muža aj za marenie výkonu úradného rozhodnutia.

Len 18 ročný vodič narazil, v sobotu večer, s autom Citroën C3 do kovového stĺpu autobusovej zastávky, v meste Holíč. Policajti mladíkovi namerali v dychu 1,52 promile. Našťastie sa pri nehode nikto nezranil.

O približne 2 hodiny neskôr spôsobila v meste Šamorín dopravnú nehodu 33 ročná žena na aute Audi A3. Pri prejazde cez kruhový objazd vyšla na vyvýšený ostrovček a narazila do značky. To ju odhodilo do odstaveného auta Audi A8 a potom aj do auta Škoda Superb. Ďalej pokračovala v jazde, vyšla vpravo na chodník, kde so sebou zobrala ďalšiu značku a nakoniec narazila aj do stĺpu verejného osvetlenia. Policajná hliadka vodičku podrobila dychovej skúške, s výsledkom 1,9 promile.

V nedeľu narazil 35 ročný muž na terénnom aute Ford F-250 do betónového podvalu, medzi obcami Pastuchov a Lukáčovce, v okr. Hlohovec. Hodinu po polnoci policajtom nafúkal bezmála 2,5 promile. Navyše pri kontrole zistili, že má uložený zákaz viesť motorové vozidlá až do roku 2027.

V Trnave chytili policajti z PMJ
– 39 ročného muža na aute Seat Cordoba – 1,85 promile
– 53 ročného vodiča na aute Škoda Felicia – 1,90 promile

Okrem najmladšieho vodiča a opitej vodičky, policajti všetkých riešia v tzv. superrýchlom konaní.

Žene a 35 ročnému mužovi so zákazom šoférovania môže hroziť trest odňatia slobody až na 2 roky. Ostatným nezodpovedným vodičom môže hroziť o polovicu nižší trest.

ALKOHOL ZA VOLANT V ŽIADNOM PRÍPADE NEPATRÍ!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img