ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Instagram má výpadky, problémy zaznamenali aj jeho slovenskí používatelia

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Výrazná závislosť ľudí na sociálnych sieťach sa odzrkadľuje pri akomkoľvek probléme s účtom a množstvo ľudí je pri výpadku alebo problémoch s Facebookom či Instagramom ďaleko nahnevanejších, ako pri problémoch a nedostatkoch týkajúcich sa bežných denných potrieb človeka. Dokonca ani pri niekoľkohodinových meškaniach vlakov voziacich denne ľudí do práce nie sú ľudia tak nespokojní, ako pri len niekoľko hodinových či dokonca minútových výpadkoch týkajúcich sa sociálnych sietí.

Dnes hlási výrazné výpadky Instagram a má ísť o technické problémy, ktoré sú už Instagramom oficiálne potvrdené. Na základe týchto problémov má dochádzať aj v týchto chvíľach k výpadkom tejto obľúbenej sociálnej siete, niektorým používateľom sa objavuje hláška o „zablokovaní ich účtu“ rovnako, ako keby došlo v porušeniu pravidiel z nich viny. Problémy sú hlásené aj od slovenských používateľov Instagramu.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img