ISSN 1337-8481

pondelok, 15. júla, 2024

Dnes v Seredi určujeme charakter a hodnoty, na ktorých bude stáť mesto

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Odvolené. Pol hoďka čakania, novinky, ale dalo sa to zvládnuť.

Počúvajúc postrehy ľudí, mali byť zoznamy kandidátov a ich priradenie k jednotlivým volebným obvodom občanom zaslané skôr pred voľbami. Hlavne starí ľudia by mali možnosť prečítať a zosumarizovať si tých „svojich“ kandidátov a voliť podstatne istejšou rukou a – pripravení.

Vzniklo aj niekoľko nedorozumení vychádzajúcich práve nie z úmyslu, ale neznalosti, resp. zamenenia si pojmov volebný obvod a okrsok.

Minimálne do jednej volebnej komisie občianka privolala políciu práve z vyššie uvedeného dôvodu. Hovorkyňa  KR PZ nám zaslala nasledovné stanovisko:

„Dobrý deň, Polícia prijala oznámenie o údajnom rozdávaní nesprávnych hlasovacích lístkov v jednom z volebných okrskov v meste Sereď. Ihneď bola vyslaná policajná hliadka, ktorá sa na mieste spojila s oznamovateľkou. Policajti spolu s predsedkyňou volebnej komisie situáciu oznamovateľke vysvetlili. Zároveň pani poučili o možnosti podať oznámenie, čo oznamovateľka odmietla a policajtom poďakovala za ústretovosť.“

Nakoniec sa všetko vysvetlilo, čo je samozrejme dobre.

Dnešné komunálne voľby v Seredi sú o ďalšom smerovaní mesta. Pre mesto a občanov sú veľmi dôležité. Sú o zápase o základné hodnoty, ako morálka, etika, právo a spravodlivosť. Ich výsledok určí charakter a hodnotové smerovanie mesta možno dokonca na desaťročia.

Je to na občanoch…

Nezabudnite – dnes sa volí iba do 20:00 hodiny !!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Pre „Kôň 29. októbra 2022, 18:51“ Bol vrátený autorovi a majiteľovi zároveň. Koník bol iba zapožičaný na určitý obmedzený čas.

 2. Presne tak, buď zostane chobotnica a rozrastú sa jej chápadlá, alebo príde úplne nový vietor, nové, iné riešenia. Videli sme kto mal akú kampaň, ktorá bola kultúrna, inteligentná, moderná a ktorá bola tak povediac bilbordovo „na sedláka“.

 3. Ďakujem vám. Pani doktorka chcela aby som sa vyzliekol a ja som jej povedal ze až keď vyhrám voľby. Idem si dat pirule a zajtra pre medailu

 4. Keby mala byt intelektualna uroven diskutujicich reprezentativnou vzorkou volicov v meste, tak by nam v nasledujucom obdobi vladol ten krizovatkovy konik

 5. Bohuzial, prepalena kampan u Jankulara a aktivita Veselickeho a spol. rozhodla. Takisto som volil Kurbela, aj ked svatuskarov nemusim. Ale 30 rocny manazer, vyskakujuci aj z kosa s podporou vsetkych v galaxii co sa proste objavil mesiac pred volbami, nedokazal odpovedat na jednoduchu, legitimnu otazku na vzsp. Tym naznacil, kontinuitu jednania zo strany mesta do buducnosti, vid veselicky a spol. Proste na jednoduchu otazku, hned utok. Dufam, ze Kurbel dostoji svojmu slovu a bude slusny a pokorny. Ked nie, nekupim si u nich uz ani mech cimentu!

 6. Ani nie tak prepalena kampaň ako skôr ťažko sa kampanuje koník, ktorý pre mesto nepohol ani prstom. Ale celkovo bola tá kampaň zo strany Jankulára onicom, guláše, kolotocarska muzika, nič originálne, len sa spoliehali na požehnanie od Bruchoviča. Ale ako vidíme aj to malo výtlak. Teraz bude v rukách Ondreja aby ukázal ako sa toto mesto držalo vzadu a že sa dá dosiahnuť veľa keď sa chce a netešia sa kšefty, súkromné prístavy a podobné.

 7. Tak a teraz môžu crevovci počítať škody, od pondelka pôjdu na úrade skartovacky a nechcem byť v kozi mladého brucha s platkom Bruchosity. Stary brusiak ho riadne zkefuje.
  To budu telefonáty crevovy že čo teraz s kseftami, začnú sa pytat naspat splatky.
  Teraz až do nástupu nového zastupitelstva bude treba dávať pozor na tu 🐷 ešte desatkrat viac lebo teraz bude pretlacat a nechavat kostlivcov a miny.
  Som zvedavy co teraz bude robit naj naj naj kandidat. Po tom čo tak intenzívne počúval občanov bude z neho neviditeľný poslanec alá Kralovic.
  Čreva musi teraz trhať od zlosti jak zbytky drogovej mafie na FB že vyhral Kurbel.

 8. No veď to, ja som pod „prepálenou kampaňou“ rozumel práve to šialene silené presadzovanie niekoho, kto nemá skutočný obsah.

 9. ZJEM AJ VLEK 30. októbra 2022, 2:46
  Kedysi nam tusim progresivci tlacili do hlav nejakeho Michala Trubana za premiera. Kde sa vzal, tu sa vzal, uz sa videl v kresle. Tiez to vtedy prepalili. Ale ludia nie su celkom tupi, aj ked niektori mocni s tym kalkuluju.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img