ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Polícia SR: „Neverte dezinformáciám. obraňujte demokraciu, bojujte za Slovensko“

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Prezídium PZ SR |MM|  Policajný zbor publikoval na svojich sociálnych sieťach video o téme dezinformácií:

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Pamätám si ako nás presviedčali všetci od politikov po médiá že v Iraku sú zbrane hromadného ničenia. Až nakoniec sa ukázalo že to bolo jedno veľké divadlo a klamstvo k vôli ktorému zomreli státisíce nevinných ľudí.
  Neveriť ľuďom ktorí predávajú “ pravdu“ !!!

 2. Vidíš aký si nevzdelaný a neinformovaný.
  Čo tak najskôr ako prepotený sa pustíš do bezduchého informovania.
  Powell, Blair sami priznali že to bola zámienka.
  A tu máš dokonca stanovisko “ Vyšetrovaním sa zaoberalo vyše 1000 vojenských a civilných prekladateľov, odborníkov na zbrojenie a i. To ukázalo, že invázia na Irak bola neopodstatnená “
  Účet za vykonštruovanú vojnu bol viac než impozantný. USA tam minuli 800 miliárd dolárov a o život prišlo takmer 4500 amerických vojakov. Vyše 32-tisíc amerických vojakov bolo zranených. Američania prišli o 80 tankov, 109 vrtuľníkov, 18 lietadiel, 55 bojových vozidiel M2 Bradley a pod. O život prišlo vyše 115 000 irackých civilistov!

  Počet civilistov sa reálne odhaduje až na 800 tisíc.

  Prikladám aj zdroj v tomto prípade. aktuality

 3. A napriek tomu si Powell a Blair užívajú úctu, hoci by mali ako vojnoví zločincu bručať. To by ale musela existovať demokracia, ktorú tak radi šírili zbraňami.

 4. nemusis prikladat nic. to o dzanabiho klamstve je uz zname davno.
  ale ja som pisal o 1988. a na zaklade toho ( a klamstve dz.) colin mohol tvrdit o ZHN, kedze sami ich dodavali.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img