ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Policajtom z Galanty poďakoval Peťo: „Zachránili ste ma, podvodník odo mňa pýtal 10 tisíc Eur“

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Poďakovanie nám prišlo do messengeru:

Dnes som sa stal účastníkom telefonického podvodu, v ktorom mi volal údajný policajt z Trnavy s tým, že niekto na mňa podal trestné oznámenie a doporučil mi vyrovnať sa s údajným oznamovateľom mimosúdnym vyrovnaním tak, že mu zaplatím sumu 10 000 eur.

Celý vyplašený som išiel na OO PZ v Galante a touto cestou chcem podakovat policajtovi Mgr. Františkovi Š. že ma vypočul, v prvom rade ukľudnil, vysvetlil mi všetko čo som potreboval, dal informáciu, že určite ide o podvod a zachránil mi 10 000 eur.
Naozaj veľká vďaka za takýchto ludi, ktorí sú tu pre nás, pre občanov, nepošlú nás preč, ale vypočujú a poradia. POMÁHAŤ A CHRÁNIŤ, vaše heslo dnes zabralo na 100%. Este raz dakujem.

ĎAKUJEME ZA POĎAKOVANIE, AJ ZA VAŠU DÔVERU!

Foto: zdroj Andrej Barát – Pravda

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. …ak nemáš čisté svedomie a ideš zisťovať, kto mal odvahu na teba podať trestné oznámenie skôr, než ti príde predvolanie 🙂

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img