ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Kto zastaví Doležala?

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Tlačová správa UNAS /

Únia Dopravcov Slovenska -UNAS  a  Asociácia Žltý Anjel Asistance24 je rozčarovaná nad fantastickým rozhodnutím Ministra dopravy SR p. Doležala, kde chce zvýšiť od 1.1.2023 cenu diaľničných známok pre vozidlá do 3,5 tony.

Doležal to odôvodňuje tým, že sa niekoľko rokov nezdvíhali ceny a financie pôjdu na opravu cestnej infraštruktúry.

Tento krok by sme pochopili, keby nepracoval pre Oligarchov . Od roku 2020 poukazujeme na to, že Ministerstvo dopravy SR malo ukončiť zmluvu na prevádzkovanie  Mýta  pre Skytoll do 12/2022.

Od roku 2023 malo byť Mýto pod výhradnou rukou štátu. Čo sa ale udialo? Doležal to “ zázrakom “ nestihol a predĺžil zo SkyToll zmluvu do konca roka 2023. 12 ročné rabovanie a okrádanie motoristov bude pokračovať do konca roka 2023.lebo podnes  nie je uzavretá zmluva za kú sumu sa bude prevackovat mýtný system

Tak sa pýtame o akých financiách Doležal hovorí , keď 50% zhltne opäť SKyToll ?

Doležal nás tlačí do takých istých problémov ako doteraz !
Nahovárať si, že zvýšením cien Diaľničných známok sa zlepšia opravy ciest  .

Doležal si myslí , že dopravcovia žerú seno ?

Touto cestou vyzývame Ministra dopravy SR p. Doležala , aby nám preukázal koľko financií po zvýšení cien pôjde naspäť do cestnej infraštruktúry, keď 50% zoberie SkyToll.

Chápeme, že funkcia Ministra dopravy je politická nominácia , ale bolo by vhodné, keby ho už niekto odvolal z postu Ministra dopravy,  pretože škodí doprave a dopravcom. Touto cestou vyzývame Poslancov NR SR a Vládu SR , aby prehodnotili Doležalov návrh ako aj jeho pôsobenie vo funkcií Ministra dopravy SR .

Predsedníctvo UNAS
Predsedníctvo AZAA24

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img