ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

Folklórny krúžok zo ZŠ J. Fándlyho pripravil krásne prekvapenie pre seniorov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Mgr. Ž. Baudyšová /  Dnešný deň nebol ako každý iný deň v týždni. Folklórny krúžok zo ZŠ J. Fándlyho pod vedením Mgr. Žanety Baudyšovej sa spojil so žiackou školskou radou a pani učiteľkou Mgr. Simonou Gašparovičovou a pripravili krásne prekvapenie pre seniorov v Domove dôchodcov a domove sociálnych služieb pre dospelých v Seredi.

Detičky sa predstavili seniorom krásnym folklórym programom, príhovorom plným lásky a poďakovania a aj básničkami.

Milovaní dôchodcovia sa potešili ručne vyrábanými mydielkami, ktoré im detičky priniesli ako poďakovanie za ich celoživotnú starostlivosť o nás mladších.

Program plný tanca a spevu im vyčaril úsmev na tvárach a potešil na duši.
Veľký potlesk ako aj spontánne pokračovanie v spoločnom speve nám bol dôkazom, že sme rozohriali veľa srdiečok.

Tešíme sa na ďalšie stretnutia.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img