ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Žena nafúkala 1,94 ‰ a muž 2,77 ‰. Obaja vodiči skončili v policajných celách

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Trnavskí policajti riešia dvojicu vodičov za prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, v tzv. superrýchlom konaní.

Dnes v noci zastavili policajti vodiča na aute VW Transporter v obci Zavar. Pri kontrole mu policajná hliadka namerala v dychu 1,33 mg/l alkoholu, čo je v prepočte až 2,77 promile.

V stredu podvečer zas policajti PMJ dostali informáciu, že pred pohostinstvom pri železničnej stanici v Trnave má byť auto Renault Megane, ktorého vodič má byť opitý. Krátko na to vozidlo zbadali na križovatke ulíc Kollárova a Hospodárska. Žena, ktorá sedela za volantom, práve bez smerovky odbočovala doľava a ďalej pokračovala v jazde zo strany na stranu. Policajti ju ihneď zastavili a podrobili dychovej skúške, s pozitívnym výsledkom. Mladá žena nafúkala bezmála 2 promile.

Policajné hliadky obom vodičom na mieste zadržali vodičské preukazy a obmedzili ich na osobnej slobode.

36 ročná vodička si za jazdu pod vplyvom alkoholu môže posedieť vo väzení až na 1 rok. O rok mladšiemu mužovi, ktorý už bol za obdobný skutok za posledných 24 mesiacov riešený, môže v zmysle zákona zas hroziť trest odňatia slobody až na 2 roky.

OPITÍ ZA VOLANT NESADAJTE
Jazda pod vplyvom alkoholu, alebo iných návykových látok je veľmi nebezpečná, a to nielen pre samotného vodiča, ale aj pre ostatných na cestách. Polícia takéto správanie netoleruje a nikdy tolerovať nebude. Jazdite preto zodpovedne a neriskujte svoj život ani životy nevinných osôb.

Foto zdroj: internet

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Dokým tých ľudí nebudu sudcovia odsudzovať na nepodmienečné tresty aspon na 1 rok + zhabanie auta, ani sa to tak skoro nezlepší… Takí sme hlupy narod,

  2. Dokým tých ľudí nebudu sudcovia odsudzovať na nepodmienečné tresty aspon na 1 rok + zhabanie auta, ani sa to tak skoro nezlepší… Takí sme hlupy narod…

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img