ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Poďakovanie seniorom v Dome kultúry

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Mesto Sereď v spolupráci s Domom kultúry usporiadali dňa 20. 10. kultúrno-spoločenské podujatie pod názvom Ďakujeme Vám. Podujatie sa koná už tradične pri príležitosti októbra – mesiaca úcty ku starším.

Staroba je prirodzená súčasť života, neznamená ale koniec všetkým aktivitám. Dôležité je aj vo vyššom veku sa zaujímať o dianie okolo seba, udržiavať si dobrú kondíciu aj veselú myseľ. Nič z tohto seredským seniorom nechýba a mohli by byť príkladom aj pre mladšie ročníky. Udržiavať sociálny kontakt s rovesníkmi sa darí realizovať rôznymi spoločenskými podujatiami. Jedným z nich je aj podujatie s názvom Ďakujeme Vám, ktoré sa koná každoročne a je venované všetkým seniorom mesta.

Úvodné slová patrili primátorovi mesta Martinovi Tomčányimu, ktorý sa prítomným prihovoril posledný krát zo svojej pozície, nakoľko sa v nadchádzajúcich voľbách o funkciu primátora neuchádza. Do ďalších rokov zaželal seniorom pevné zdravie a všetko dobré. Zároveň verejne poďakoval Silvii Adamčíkovej z organizačného oddelenia na MsÚ za jej prácu, ktorú pre obyvateľov mesta vykonala za 12 rokov jeho volebného obdobia.

Každého návštevníka potešilo milé slovo a kvietok, ktorý si seniori na znak úcty a vďaky prevzali z rúk primátora Tomčányiho a prítomných poslancov . Pripravené bolo aj občerstvenie a kultúrny program. Všetkých zabavil spevák a imitátor Stanislav Vitáloš a do tanca i spevu zahralo hudobné duo Rišo a Mišo.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img