ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

V Seredi zadržali muža hľadaného INTERPOLOM za násilné a majetkové skutky, u nás sa dopustil ďalšieho

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava  |MM|  Výborná spolupráca hliadky mestskej polície a seredských policajtov odhalila v meste Sereď hľadaného muža, po ktorom vyhlásil Štátny úrad kriminálnej polície v Mníchove národné pátranie.

29 ročného občana Nemecka kontrola v nedeľu pred obedom hliadka mestskej polície.

V priestoroch autobusovej stanice nevedel hodnoverne preukázať svoju totožnosť a hliadka žiadala o asistenciu seredských policajtov. Neznámeho muža predviedli na policajnú stanicu. Pri sebe mal v čase predvedenia igelitku, v ktorej sa nachádzala vysušená zelená rastlina, ktorú policajti zaistili.

Z dôvodu overenia totožnosti muža, mu policajný technik odobral daktyloskopické otlačky. Totožnosť osoby potvrdili nakoniec nemecké úrady s tým, že ide o osobu hľadanú Interpolom pre viaceré násilné a majetkové trestné činy.

 

PRI SEBE MAL 129  DÁVOK MARIŠKY

Galantský vyšetrovateľ ho na základe predbežných výsledkov expertízy obvinil z prechovávania drog.
Pri seba mal sušené rastliny konope, z ktorej by sa dalo vyrobiť približne 129 jednorazových dávok. Vyšetrovateľ zároveň podal návrh, aby bol cudzinec stíhaný väzobne.

Podľa slovenskej legislatívy mu za nedovolené držanie a prechovávania drog môže hroziť strata slobody na 3 až 7 rokov.

Do rozhodnutia súdu zostáva muž v cele policajného zaistenia. O väzbe sa rozhodne v najbližších hodinách.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Naše mesto sa stalo až tak populárne už aj v zahraničí, že ho vyhľadávajú takéto výkvety až z Nemecká? Keď nie sme inak populárni, tak aspoň takto.

  2. Všetky médiá záhadne neinformujú o tom , že to bol Ukrajinec, rozprával po ukrajinský a chcel utiecť na Ukrajinu. Mal pravdepodobne dvojité občianstvo.

  3. Sereď sa Ti zdá málo populárna?Tomu ver, že je a dostatočne, samý výkvet tu máme! zločincov,mafiozov,dílerov , štetky, atď.

  4. Pravda 18. októbra 2022, 19:01 – nejaky si posadnuty tou Ukrajinou. Ukrajinska ustava nedovoluje dvojite obcianstvo, prijatim obcianstva ineho statu zanika ukrajinske obcianstvo.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img