ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Pot, zaťaté päste, beh do cieľa s jednou teniskou ale hlavne radosť z celého podujatia – taká bola atletická olympiáda na ZŠ J.Fándlyho

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dňa 14. októbra sa na Základnej škole J.Fándlyho konala školská atletická olympiáda. Do súťaže boli zapojení žiaci z druhého stupňa, ktorí boli rozdelení do dvoch kategórii. Mladší žiaci 5. – 6. ročník a starší žiaci 7 – 9. ročník. Každú triedu reprezentovalo družstvo chlapcov a družstvo dievčat, pričom na každú disciplínu mohli ísť maximálne dvaja súťažiaci. Ostatní mali za úlohu svojich spolužiakov povzbudzovať a navodiť tú správnu olympijskú atmosféru. Organizáciu celého podujatia mal pod patronátom učiteľ Mário Chudík, ktorí sa lásku k športu snaží odovzdávať aj žiakom. Veľkým prínosom pre školu je nová atletická dráha, ktorá umožňuje žiakom kvalitne športovať.

Atletická olympiáda začala slávnostným otvorením. Nasledovalo zápolenie v disciplínach: beh na 60 m, 300 m, 600 m, 800 m a 1000 m, skok do diaľky, hod kriketovou loptičkou, hod granátom a vrh guľou. Žiaci sa snažili podať čo najlepšie výkony a zaistiť tak pre ich triedu víťazstvo. Bonusom celého podujatia bola skvelá nálada, radosť z pohybu a upevnené priateľstvá. Olympiáda napokon skončila s nasledovnými výsledkami:

Mladší žiaci:

1. miesto 6.a
2. miesto 6.b
3. miesto 5.b

Starší žiaci:

1. miesto 8.b
2. miesto 9.b
3. miesto 9.c

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img