ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Vodiči sa nevedia „vpratať do kože“. V meste to rozbehol až na 134 km/h

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Druhého hazardéra zas namerali trnavskí policajti pri rýchlosti 104 km/h.

V meste Gabčíkovo zachytil policajný radar vodiča na aute Škoda, ktorý maximálnu povolenú rýchlosť prekročil o takmer trojnásobok. Po ulici totiž letel rýchlosťou až 134 km/h. Policajti z Dunajskej Stredy 38 ročného muža zastavili a za prekročenie rýchlosti o 84 km/h mu uložili maximálnu možnú pokutu.

Nohu na plyne neudržal ani 34 ročný vodič na aute Audi, ktorý cez obec Cífer, v okrese Trnava, jazdil rýchlosťou 104 km/h. Povolenú rýchlosť tak prekročil o 54 km/h. Rovnako ako jeho predchodca, aj jeho policajná hliadka zastavila a uložila mu blokovú pokutu.

Ani jeden z „pretekárov“ nemal dostatočnú hotovosť na zaplatenie vysokej pokuty, a preto policajti obom zadržali vodičské preukazy. Tie im síce vrátia po uhradení celej sumy, no zápis v karte vodiča im zostane ako pripomienka toho, ako sa nemá jazdiť.

Zas a opäť zdôrazňujeme, že jazda vo vysokej rýchlosti, najmä v mestách a obciach, môže mať fatálne následky. Potom budete len ťažko vysvetľovať, že ste sa niekam ponáhľali. Lepšie je pár minút meškať, ako spôsobiť tragédiu a neprísť tak do cieľa svojej jazdy vôbec.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
Predchádzajúci článok
Ďalší článok
spot_img