ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

Podozrivý z podvodu v seredskej lekárni. Spoznávate tohto muža?

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Mestská polícia Sereď / Mestská polícia prosí občanov o stotožnenie muža, ktorý v miestnej lekárni podvodným spôsobom získal od predavačky 80,-€.

Podvod zrealizoval pri zamieňaní peňazí.

zdroj: Mestská polícia Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Mila redakcia,
  v lekarni nepracuju predavacky. Urazate zdravotnickych pracovnikov, lieky sa nepredavaju. Upravte si text v clanku.

 2. „Farmaceut“ – ty si urcite vystudoval za klobasky, ked ani nevies citat s porozumenim. Autorom textu nie je redakcia, ale niekto iny. Schvalne, skus zistit kto 🙂 a tam smeruj svoju staznost.

 3. mily farmaceut, minuly tyzden som si bol kupit v lekarni o. septonex. a predstav si, predali mi ho. klasicky predaj – tovar za peniaze. a kedze mi ho predala inak velmi mila magistra, tak sa v tom momente stala predavackou.

 4. V lekárni sú aj klasické predavačky, nevyštudované predavačky (bez predpisu majú ešte aj označené okienko v Dr. Max) a inak aj lekárnička je predavačka, síce s ťažko nadobudnutým vysokoškolským titulom, ale je to predavačka.

 5. Farmaceut 12. októbra 2022, 9:02 – sme jedno z mala medii, ktore maju zverejneny realny a funkcny kontakt na redakciu, preto by som ocakaval, ze skor ako sa pisatel diskusneho prispevku zosmiesni NEprecitanim si ani autora spravy, bude kontaktovat redakciu a preveri si ci to, cim chce kritizovat redakciu a medium, je relevantne.

  Neriesime taketo prkotiny pri beznych diskutujucich, ale pan/pani farmaceutka – NIKDY by som si nedovolil spochybnovat Vasu odbornost, (aj ked mame v jednej z lekarni mimoriadne neprijemnu skusenost s vydanim nespravneho pripravku dokonca zene vo vysokom stadiu tehotenstva) prosim, skuste sa zariadit obdobne.

  Dakujeme.

 6. V dnešnej dobe je lekáreň ako klasický obchod. Všetko sa musí väčšinou kúpiť bez receptu a keď je aj liek na recept bez peňazí nedostanete.Treba zaplatiť ako v obchode.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img