ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Naši operatívci zadržali Gruzíncov. Vlamačky mali robiť u nás ale aj v Bratislavskom kraji

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Policajní operatívci zo Senice, Skalice, krajskej kriminálnej polície v Trnave a Bratislave spojili sily a s využitím informácií od kolegov z Českej republiky minulý týždeň zadržali krátko po skutku spáchanom v BA kraji, skupinu cudzincov.

▪️ÚSPEŠNÝ ZÁKROK ▪️ vykonali policajti krajskej kriminálnej polície Trnava v meste Sládkovičovo.

Kriminalisti sa o skupinu dlhšie zaujímali a preto, keď prišla informácia o ďalšom prípade z Bratislavského kraja a o smere úniku jej páchateľov, týchto rýchlo vypátrali, vykonali služobný zákrok a všetky osoby, ktoré boli u nás podozrivé z majetkovej trestnej činnosti, zadržali. Keďže kolegovia v BA kraji riešili čerstvý prípad, osoby sme im eskortovali na procesné úkony.

▪️AJ STOPY NA MIESTE ČINU AJ INÉ DÔKAZY
Senický vyšetrovateľ ich na základe dôkazov, po výbornej práci krimi technikov a expresného vyhotnotenia zaistených stôp na miestach činov, obvinil v dvoch prípadoch z trestné činu krádeže vlámaním do bytov.
Jeden z nich spáchali osoby v štádiu pokusu.
Polícia preveruje tieto osoby aj v súvislosti s ďalšími skutkami, ktoré vykazujú podobné znaky.

▪️VYŠETROVATEĽ ŽIADA VÄZBU▪️
Senický vyšetrovateľ predložil prokurátorovi spolu s obvinením troch osôb aj návrh na ich väzobné stíhanie. Do rozhodnutia súdu zostávajú osoby v cele policajného zaistenia.
V zmysle zákona im môže hroziť až 5 ročný pobyt za mrežami.

Foto: ilustračná

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img